reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 09 października 2008

TVAB redukuje personel, również w Polsce

Szwedzki producent wiązek, TVAB International, ogłosił zamiar redukcji 57 osób załogi w swoich zakładach w Töcksfors oraz Skänninge (Szwecja), podając jako przyczynę obniżenie poziomu produkcji. Według najnowszych doniesień, redukcje mają dotyczyć również załogi w Polsce.
W ostatnich latach TVAB odnotowywało szybki wzrost sprzedaży, a w 2007 osiągnęło przychody na poziomie 27 mln euro. Również wyniki IQ08 są dobre, a TVAB finalizował negocjacje dotyczące znacznych zamówień na przyszły rok. Jednakże, w ostatnich miesiącach, klienci firmy drastycznie zredukowali swoje zamówienia, co jest odzwierciedleniem wyjątkowo szybkiego i nieoczekiwanego spowolnienia gospodarki. W odpowiedzi na spadek sprzedaży, TVAB jest zmuszone do zatrzymania produkcji w Töcksfors oraz do znacznej redukcji zatrudnienia w Szwecji. Niemniej jednak, redukcje personelu przewidywane są również w polskim zakładzie.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1