reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 09 października 2008

TVAB redukuje personel, również w Polsce

Szwedzki producent wiązek, TVAB International, ogłosił zamiar redukcji 57 osób załogi w swoich zakładach w Töcksfors oraz Skänninge (Szwecja), podając jako przyczynę obniżenie poziomu produkcji. Według najnowszych doniesień, redukcje mają dotyczyć również załogi w Polsce.
W ostatnich latach TVAB odnotowywało szybki wzrost sprzedaży, a w 2007 osiągnęło przychody na poziomie 27 mln euro. Również wyniki IQ08 są dobre, a TVAB finalizował negocjacje dotyczące znacznych zamówień na przyszły rok. Jednakże, w ostatnich miesiącach, klienci firmy drastycznie zredukowali swoje zamówienia, co jest odzwierciedleniem wyjątkowo szybkiego i nieoczekiwanego spowolnienia gospodarki. W odpowiedzi na spadek sprzedaży, TVAB jest zmuszone do zatrzymania produkcji w Töcksfors oraz do znacznej redukcji zatrudnienia w Szwecji. Niemniej jednak, redukcje personelu przewidywane są również w polskim zakładzie.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-2