reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© PGZ Przemysł elektroniczny | 07 października 2016

PGZ przenosi grupę pracowników do Radomia

Polska Grupa Zbrojeniowa zadecydowała o przeniesieniu ponad 20 miejsc pracy z warszawskiego biura do siedziby głównej PGZ w Radomiu.
- Wielokrotnie podkreślaliśmy, że Radom jest realną stolicą polskiego przemysłu zbrojeniowego. W radomskiej siedzibie Polskiej Grupy Zbrojeniowej utworzyliśmy już Centrum Szkoleń i Rozwoju Kompetencji dla pracowników Grupy Kapitałowej PGZ. Również w Radomiu uruchomimy Centrum Innowacyjności PGZ, które będzie jednostką prowadzącą prace nad rozwojem nowoczesnych technologii dla przemysłu obronnego. Teraz zaś zarząd PGZ przenosi do Radomia miejsca pracy wykwalifikowanych fachowców, rozwijając tym samym działalność spółki w tym mieście, które ma wspaniałe tradycje związane z przemysłem zbrojeniowym. Chcemy do tych tradycji nawiązywać i twórczo je kontynuować – powiedział prezes zarządu PGZ SA Arkadiusz Siwko.

Relokacja obejmie pracowników następujących komórek organizacyjnych PGZ: Biura ds. Innowacji i Nowych Technologii, Biura Strategii, Biura Technologii Kosmicznych i Satelitarnych, Biura Platform Lotniczych oraz Biura Zarządzania Zasobami Ludzkimi. W Radomiu będzie pracował także Pełnomocnik Zarządu ds. Bezpieczeństwa Obrotu i Systemu Zarządzania Jakością.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
July 18 2018 17:55 V10.0.0-1