reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© vladek dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 30 września 2016

AAEON dołącza do aliansu IQRF

Producent komputerów przemysłowych, firma AAEON, została członkiem organizacji IQFR Alliance.
IQRF Alliance to organizacja rozwijająca jeden z najpopularniejszych standardów IoT. IQRF to łatwa w użyciu technologia komunikacja bezprzewodowej o niskiej prędkości danych, małym poborze energii i wysokiej niezawodności. Technologia IQRF znajduje zastosowanie w takich obszarach, jak inteligentne miasta i budynki czy Przemysł 4.0.

IQRF Alliance to międzynarodowa organizacja skupiająca deweloperów, producentów, integratorów, sprzedawców oraz centra rozwojowe, instytuty i uczelnie wyższe, które wykorzystują rozwiązania IQRF w aplikacjach internetu rzeczy i komunikacji M2M. Dzięki połączeniu sił, członkowie aliansu mogą obniżać koszty rozwoju i produkcji swoich rozwiązań oraz zwiększać sprzedaż i obecność na rynkach.

Firma AAEON powstała w 1992 roku. Jest producentem komputerów przemysłowych i wbudowanych dla branży przemysłowej, medycznej, transportowej, rozrywkowej i innych. W portfolio firmy znajdują się takie produkty, jak: przemysłowe płyty główne, wyświetlacze, tablety, moduły gateway i inne. W 2011 roku AAEON został członkiem grupy ASUS.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-1