reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© pelfophoto dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 30 sierpnia 2016

NCBiR wesprze wytworzenie 3 projektów demonstracyjnych

Dwa projekty z elektroniki medycznej oraz dalszy rozwój dobrze znanych paczkomatów znalazły się na liście dotacji NCBiR.
NCBiR ogłosił listę projektów, które dofinansuje w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014- 2020, poddziałanie ‘Prace B+R związane z wytworzeniem instalacji pilotażowej/demonstracyjnej’

I tak, PZ Cormay przeprowadzi prace rozwojowe nad demonstratorami innowacyjnych technologii nowej generacji analizatorów diagnostycznych wraz z dedykowanymi liniami odczynników. Dostanie na to 7 512 tys zł. Drugim projektem z zakresu technologii medycznych jest projekt firmy EGZOTech z Gliwic, która opracowuje system sztucznej inteligencji i sieci robotów do automatycznej diagnostyki rehabilitacyjnej i fizjoterapii. NCBiR dofinansuje prace kwotą 8 347 tys zł.

INTEGER.PL dostał 8 272 tys zł na dalsze prace nad rozwojem paczkomatów. Tytuł projektu to ‘Wytworzenie demonstracyjnej instalacji terminali łączących funkcjonalności bankomatu i paczkomatu w celu weryfikacji technologii Modular Parcel Machine’.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-1