reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© stephen vanhorn dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 29 sierpnia 2016

Intel rozbudowuje centrum HR w Gdańsku

We wrześniu poziom zatrudnienia przekroczy już stu pracowników, a firma wciąż poszukuje kolejnych specjalistów
Intel najczęściej kojarzy się z pracą w obszarze badań i rozwoju nowych technologii. Oferta rekrutacyjna firmy wykracza jednak poza typowe stanowiska inżynierskie. Gdańsk z prawie dwoma tysiącami pracowników jest ważnym ośrodkiem badawczo rozwojowym i to właśnie tu mieści się największe w Europie centrum HR Intela. We wrześniu poziom zatrudnienia przekroczy stu pracowników, a plany rozwoju sprawiają, że firma nadal poszukuje specjalistów w tym obszarze.

'To ogromne wyróżnienie, że taki potentat rynkowy jak Intel, zdecydował się otworzyć jedno ze swoich trzech funkcjonujących na świecie centrów HR właśnie w Gdańsku. Cieszymy się, ponieważ jest to dowód, że w znacznej mierze firma opiera rozwój swojej działalności na miejscowych zasobach ludzkich' – mówi Andrzej Bojanowski, wiceprezydent Gdańska.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-1