reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© ngweikeong dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 04 sierpnia 2016

ES-SYSTEM zrealizowała kontrakty za ponad 8,6 mln PLN

ES-SYSTEM, polska firma specjalizująca się w oświetleniu profesjonalnym, zrealizowała w ostatnim czasie kilka projektów oświetleniowych w kraju, których łączna wartość wyniosła 8,65 mln PLN.
Znalazły się wśród nich: Warsaw Spire – kompleks biurowy w Warszawie, Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Rzeszowie Jasionce, Fabryka Pratt&Whitney Kalisz, Willa Kestenberga w Łodzi oraz fabryka Kellogg w Kutnie.

Podczas realizacji zastosowano różnorodne rozwiązania oświetleniowe, jednak znacząca cześć projektów powstała z wykorzystaniem opraw LED. Jeśli chodzi o fabrykę Pratt&Whitney, oświetlenie dla producenta części do silników lotniczych zostało w całości wykonane w technologii LED. Podobnie było w przypadku fabryki producenta płatków Kellogg Kutno. Udział opraw LED w kompleksie biurowców Warsaw Spire wyniósł 60%.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-1