reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© firaxissmooke dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 01 sierpnia 2016

Kolejna pula z PO IR na centra B+R przedsiębiorstw

Od 1 września 2016 roku przedsiębiorcy będą mogli składać wnioski na wsparcie tworzenia lub rozwoju centrów badawczo-rozwojowych.
Dofinansowane z Programu Inteligentny Rozwój mogą być inwestycje w aparaturę, sprzęt, technologie i inną niezbędną infrastrukturę, która służyć będzie prowadzeniu prac B+R.

- W porównaniu do poprzednich edycji tego konkursu, udało nam się uprościć dokumentację. Zrezygnowaliśmy m.in. z kilku załączników do wniosku o dofinansowanie, nie ma także konieczności składania dokumentów rejestrowych, skróciliśmy czas panelu ekspertów, którzy oceniają projekt - powiedziała wiceminister Jadwiga Emilewicz.

Minimalna wartość projektów wynosi 2 mln zł. Na najbliższy konkurs ogłaszany przez Departament Innowacji Ministerstwa Rozwoju przeznaczono 460 mln zł. Wnioski o dofinansowanie będzie można składać do 31 października br.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-1