reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© peter gudella dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 13 lipca 2016

VIGO System: w 2Q.2016 odnotowaliśmy wzrost zamówień od stałych klientów

Na słabszych wynikach sprzedaży zaważył spadek zamówień od kluczowego odbiorcy, Zodiac Aerotechnics.
Spadek przychodów Spółki w II kwartale 2016 r. w porównaniu do 2015 r. wynika faktycznie w dużej mierze z braku kontraktu z Zodiac Aerotechnics. Sprzedaż do francuskiego koncernu w II kwartale 2015 r. wyniosła blisko 2 mln zł. Jesteśmy w kontakcie z Zodiakiem, ale trudno jest określić, czy realizacja nowych zamówień nastąpi w 2016 r.

Spółka natomiast z dużą satysfakcją odnotowuje wzrost sprzedaży w pozostałych segmentach - po odliczeniu zamówień Zodiac Aerotechnics wyniósł on ponad 12,5% r/r. Niewątpliwie jest to efektem z jednej strony zwiększenia aktywności sprzedażowej Spółki, a z drugiej wzrostu zamówień ze strony stałych klientów. W ocenie Spółki potwierdza to założenia przyjęte w Strategii VIGO 2020, dotyczące perspektyw rozwoju rynku średniej podczerwieni w najbliższych latach.

Źródło: Akcjonariat.pl

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-1