reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 22 września 2009

Możliwe są mniejsze zwolnienia we Flextronics Tczew

Portal tcz.pl zamieścił artykuł, z którego wynika, iż zwolnienia we Flextronics Tczew mogą objąć jedynie 400, zamiast zapowiadanych 664 osób.
Pierwsze wypowiedzenia zostały wręczone 24 sierpnia. Portal tcz.pl cytuje Krzysztofa Andraszewicza, przewodniczącego Komisji Zakładowej NSZZ ‘Solidarność’ : ‘Cały czas prowadzimy rozmowy i cały czas pozyskujemy nowych klientów. Z naszych informacji wynika, że grupa zwolnionych będzie nawet mniejsza niż 400 osób. Myślę, że i ta liczba ma jeszcze szansę się zmniejszyć, chociażby z tego względu, że cały czas wprowadzamy nowe produkty’.

’Z początkiem września w sporej części elektronicznej zakładu został ponownie wprowadzony czterobrygadowy system pracy. Związkowcy przewidują, że praca na cztery zmiany wróci dla większości pracowników hali. Część osób, które od końca sierpnia nie pracują w Flextronics, skorzystała z możliwości dobrowolnego odejścia.’

Nie ma oficjalnego komentarza firmy na temat ostatecznej liczby zwolnionych pracowników.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-2