reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© kritchanut dreamstime.com Nauka | 13 lipca 2016

Współpraca Politechniki Warszawskiej i Jupiter-Integration

Oba podmioty będą prowadzić wspólne prace badawczo-rozwojowe nad zastosowaniem zaawansowanych technik rozpoznawania, analizy i przetwarzania obrazu i dźwięku
Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej oraz firma Jupiter-Integration Sp. z o.o. zawarły porozumienie o współpracy naukowo-badawczej. Dokument został podpisany 1 lipca 2016.

Oba podmioty będą prowadzić wspólne prace badawczo-rozwojowe nad zastosowaniem zaawansowanych technik rozpoznawania, analizy i przetwarzania obrazu i dźwięku – tak, żeby potem można je wykorzystać w interaktywnych systemach telewizyjnych i internetowych. Porozumienie ma też na celu opracowanie i budowę prototypu innowacyjnego systemu emisyjnego HD/4K/8K HDR, który umożliwi emisję i publikację treści audiowizualnych oznakowanych unikatową metodą wielokanałowego watermarkingu.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2