reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© everythingpossible dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 30 maja 2016

Hanza i Free2move partnerami w obszarze IoT

Firmy podpisały umowę dotyczącą partnerstwa w zakresie wprowadzania na rynek oraz produkcji rozwiązań spółki Free2move, działającej w obszarze internetu rzeczy (IoT).
- To zarazem fascynujące, ale także istotne pod względem strategicznym dla Hanzy by uczestniczyć w tworzeniu przyszłości dla aplikacji internetu rzeczy – skomentował Thomas Lindström, starszy wiceprezes oraz szef działu Business Solutions, podkreślając także, że Hanza angażuje się obecnie w nowy, obiecujący segment biznesowy.

Produkcja pierwszych rozwiązań IoT jest przewidziana jeszcze przed latem tego roku, natomiast produkcja na masową skalę rozpocznie się jesienią 2016 roku. Przedstawiciele Free2move zaznaczają także plusy wynikające z faktu, że jeden z zakładów Hanzy znajduje się w pobliżu centrum rozwojowego Free2move, co umożliwi „lepszą kontrolę jakości przy wprowadzaniu na rynek platformy pod nazwą 2Connect”.

Free2move oferuje produkty i usługi przeznaczone dla przemysłowego internetu rzeczy (IIoT – Industrial Internet of Things), w którym inteligentne sensory podłączone do bezprzewodowych sieci umożliwiają analizę, monitoring i sterowanie różnymi urządzeniami. Takie rozwiązania pozwalają wdrażającym je firmom na efektywniejszą działalność i obniżkę kosztów.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2