reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© everythingpossible dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 30 maja 2016

Hanza i Free2move partnerami w obszarze IoT

Firmy podpisały umowę dotyczącą partnerstwa w zakresie wprowadzania na rynek oraz produkcji rozwiązań spółki Free2move, działającej w obszarze internetu rzeczy (IoT).
- To zarazem fascynujące, ale także istotne pod względem strategicznym dla Hanzy by uczestniczyć w tworzeniu przyszłości dla aplikacji internetu rzeczy – skomentował Thomas Lindström, starszy wiceprezes oraz szef działu Business Solutions, podkreślając także, że Hanza angażuje się obecnie w nowy, obiecujący segment biznesowy.

Produkcja pierwszych rozwiązań IoT jest przewidziana jeszcze przed latem tego roku, natomiast produkcja na masową skalę rozpocznie się jesienią 2016 roku. Przedstawiciele Free2move zaznaczają także plusy wynikające z faktu, że jeden z zakładów Hanzy znajduje się w pobliżu centrum rozwojowego Free2move, co umożliwi „lepszą kontrolę jakości przy wprowadzaniu na rynek platformy pod nazwą 2Connect”.

Free2move oferuje produkty i usługi przeznaczone dla przemysłowego internetu rzeczy (IIoT – Industrial Internet of Things), w którym inteligentne sensory podłączone do bezprzewodowych sieci umożliwiają analizę, monitoring i sterowanie różnymi urządzeniami. Takie rozwiązania pozwalają wdrażającym je firmom na efektywniejszą działalność i obniżkę kosztów.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 21 2018 15:38 V9.3.2-1