reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© george tsartsianidis dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 30 maja 2016

Wristy Technologies kończy działalność

Opublikowano już drugie i ostatnie zawiadomienie o likwidacji polskiej spółki Wristy Technologies, oferującej telefon nadgarstkowy.
Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy spółki Wristy Technologies 12 kwietnia 2016 roku podjęło uchwałę o rozwiązaniu warszawskiej spółki, otwierając jej likwidację. Wzywa się wierzycieli do zgłaszania ich wierzytelności względem spółki w terminie sześciu miesięcy od dnia ogłoszenia, czyli od 24 maja 2016 roku – czytamy w ogłoszeniu opublikowanym w Monitorze Sądowym i Gospodarczym.

Firma Wristy wprowadziła na rynek prosty telefon nadgarstkowy, przeznaczony przede wszystkim dla dzieci i osób starszych. W projekt uwierzył m.in. fundusz zalążkowy WinQbator należący do W Investments SA, który w 2014 roku zainwestował kwotę około 850 tys. PLN.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2