reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© verticalarray dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 31 maja 2016

Zwarpol wdroży innowacyjne technologie

F.A.E. Zwarpol zrealizuje projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa. Wartość przedsięwzięcia to prawie 2 mln PLN.
Celem projektu prowadzonego przez Fabrykę Aparatów Elektrycznych Zwarpol jest wdrożenie nowej technologii produkcji innowacyjnych przekładników kolumnowych z zastosowaniem innowacyjnych urządzeń do produkcji i serwisowania wysokonapięciowych przekładników kolumnowych oraz wyposażenia laboratorium w sprzęt kontrolno-pomiarowy oraz nabycie wartości niematerialnych i prawnych – pisze spółka w komunikacie.

Projekt realizowany jest pod nazwą: „Rozwój konkurencyjności i innowacyjności firmy Zwarpol sp. web site down . z o.o poprzez wdrożenie innowacyjnej technologii i wprowadzenie nowych produktów”. Całkowita wartość projektu wynosi 1 975 380,00 PLN, natomiast wartość dofinansowania to 732 014,80 PLN.

W roku 2002 z firmy ABB ZWAR odłączyła się część konstruktorów, zakładając firmę F.A.E. Zwarpol sp. z o. o., zajmującą się produkcją aparatury probierczej średniego i wysokiego napięcia, aparatury laboratoryjnej wysokiego napięcia, układów wielkoprądowych a także produkcją kompletnych stanowisk probierczych sprzętu ochrony osobistej, sprzętu elektroizolacyjnego oraz specjalnych przekładników prądowych i napięciowych.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Artykuły, które mogą Cię zainteresować
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2