reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Riverdi Przemysł elektroniczny | 13 maja 2016

Partnerstwo MikroElektronika i Riverdi

Firmy MikroElektronika i Riverdi ogłosiły współpracę dotyczącą technologii wykorzystywanych w ich produktach.
- Partnerstwo firm MikroElektronika i Riverdi jest doskonałą okazją, by rozwijać wspólną działalność handlową w nowych obszarach rynku. MikroElektronika pozyskała niezawodnego partnera, który dostarcza wyświetlacze TFT montowane w produktach MikroElektroniki, w szczególności w modułach mikromedia HMI – czytamy w komunikacie. Wyświetlacze TFT Riverdi z kontrolerami FT8xx będą także dostępne poprzez sieć sprzedaży firmy MikroElektronika.

Co więcej, Riverdi zyskało dostęp do oprogramowania VisualTFT firmy MikroElektronika w którym zostały predefiniowane wszystkie typy wyświetlaczy Riverdi. Konkretny model wyświetlacza można zatem po prostu wybrać z listy. Zostanie wówczas załadowana odpowiednia konfiguracja i można od razu skupić się na pisaniu aplikacji.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1