reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© nyul dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 13 maja 2016

Rozwiązanie polskiej firmy w drugiej edycji Challenge Up!

Polski startup Emerald Air jest jedną z dwunastu firm wybranych przez Cisco, Intela i Deutsche Telekom do drugiej edycji Challenge Up!
Wśród 12 najwyżej ocenionych w konkursie firm znalazł się polski startup Emerald Air, tworzący kompleksowe systemy monitorujące i poprawiające jakość powietrza, co pozwala ograniczyć ilość zachorowań związanych z zanieczyszczeniami.

Challenge Up! to program akceleracyjny dla startupów tworzących rozwiązania z obszaru internetu rzeczy. Program jest wspólną inicjatywą firm Cisco, Intel i Deutsche Telekom. Firmy te ogłosiły właśnie listę 12 startupów, z którymi w ramach Challenge Up! 2016 będą wspólnie rozwijać projekty związane z internetem rzeczy. Startupy, które po siedmiu miesiącach intensywnej pracy ukończą program, będą mogły liczyć na inwestycje ze strony firm-organizatorów oraz na ich wsparcie w komercjalizacji produktów czy usług na rynkach globalnych.

12 startupów zostało wyłonionych przez mentorów z firm Cisco, Intel i Deutsche Telekom (specjalistów od technologii, sprzedaży i rozwoju biznesu) podczas tzw. Selection Days odbywających się w tym tygodniu (9-11 maja) w hub:raum w Krakowie.© Challenge Up!

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 11:45 V11.5.4-1