reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© mopic _dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 02 maja 2016

Google i Fiat bliskie podpisania umowy partnerstwa

Wygląda na to, że Google i Fiat chcą połączyć siły i wspólnie tworzyć technologie autonomicznych samochodów – informuje Reuters powołując się na anonimowych informatorów.
Takie partnerstwo zbliżyłoby Dolinę Krzemową i producentów samochodów, więc chociaż zarówno Google, jak i Fiat odmówiły komentarza w ten sprawie, plotki o przygotowywanej umowie mogą się niedługo potwierdzić. Na razie pisze o tym Reuters, powołując się na trzy anonimowe źródła związane ze sprawą.

Wiadomo natomiast, że Google nie chce samodzielnie tworzyć autonomicznych samochodów i rozważa współpracę z producentami aut. Co więcej, w zeszłym tygodniu szef Fiata, Sergio Marchionne powiedział, że Fiat Chrysler prowadzi negocjacje z firmą technologiczną, ale nie podał żadnych szczegółów.

Fiat Chrysler jest właścicielem takich marek, jak Fiat, Alfa Romeo, Dodge i Jeep.

Źródło: Reuters

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 24 2018 23:28 V9.4.0-2