reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© ES-System Przemysł elektroniczny | 14 kwietnia 2016

ES-System stawia na technologię LED

Obecnie niemal wszystkie projekty firmy są realizowane w oparciu o technologię LED. ES-System zamierza kontynuować rozwój w tym obszarze zarówno w kraju, jak i na wybranych rynkach zagranicznych.
ES-System podkreśla, że LED-y to perspektywiczny segment. Narastająco na koniec grudnia 2015 roku sprzedaż LED w kraju stanowiła w grupie ES-System 46,8 proc. sprzedaży wobec 27,4 proc. w 2014 roku. Cztery piąte wszystkich spośród ok. 2000 wdrożeń przeprowadzonych przez firmę dotyczyło technologii LED.

W 2016 roku spółka zakłada dalszy rozwój na rynku krajowym w dotychczasowych segmentach działalności, tj. w segmencie architektonicznym, przemysłowym i zewnętrznym, głównie w oparciu o rozwiązania LED. ES-System zamierza pracować nad pozyskaniem nowych klientów segmentach z dużym potencjałem wzrostu, takich jak: przemysł, edukacja, służba zdrowia, budownictwo mieszkaniowe i obiekty handlowe.

Jeśli chodzi rozwój zagraniczny, zarząd spółki ocenia, obiecujące perspektywy są n a rynkach Bliskiego Wschodu, Niemiec, Szwajcarii i Francji. - Biorąc pod uwagę potencjał rozwoju branży, zarząd ma nadzieję uzyskać w 2016 roku co najmniej jednocyfrowy wzrost sprzedaży na rynku krajowym i eksportowym – czytamy w komunikacie.

ES-System podkreśla, że stawia na nowoczesne produkty. Laboratorium badawcze Grupy uzyskało status laboratorium nadzorowanego SMT, z uprawnieniem do wykonywania badań w procesie ENEC. - Laboratorium badawcze jest jednym z dwóch laboratoriów oświetleniowych tej klasy w Polsce, które gwarantują wysoką jakość produktów i ich trwałość – informuje ES-System.

Wartość nakładów inwestycyjnych w Grupie Kapitałowej w latach 2013-2015 wyniosła 14,9 mln zł, w tym 4,9 mln zł w celu dostosowania parku maszynowego i technologii do wymogów rynku i nowych trendów w branży. W 2016 roku spółka planuje przeznaczyć w Grupie Kapitałowej ok. 10 mln zł na inwestycje/

Źródło: © ES-System

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2