reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© lavitreiu dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 05 kwietnia 2016

Warszawa wesprze start-upy technologiczne

Do programu akceleracyjnego ogłoszonego przez urząd miasta mogą przystąpić autorzy rewolucyjnego rozwiązania, nadającej się do komercjalizacji technologii lub unikalnego formatu biznesowego.

Miasto st. Warszawa zleciło Fundacji Startup Hub Poland uruchomienie kolejnego miejskiego programu akceleracyjnego dla startupów i projektów technologicznych. Do programu mogą przystąpić nie tylko startupy, ale także zespoły projektowe i samotne wilki bez własnej firmy.
- Najlepsze uczelnie techniczne w kraju, dogodne położenie pomiędzy Wschodem a Zachodem, dwa lotniska obsługujące połowę ruchu lotniczego w kraju, wspaniałe i rozpoznawalne na świecie środowisko startupowe, sugerują, że miejsca starczy dla liderów z całej Europy. Zapraszamy do Warszawy - mówi Michał Olszewski wiceprezydent m.st. Warszawy.
Tegoroczny program - Startup Hub Warsaw - odpowiada na zjawisko umiędzynarodowiania się innowacji i zaprasza do stolicy zespoły z całego regionu Europy Środkowo-Wschodniej i świata. Czeka na nich autorski program merytoryczny, praca z czołowymi ekspertami i 30 000 PLN nagrody. Fundacja Startup Hub Poland od 4 lat przyciąga do kraju polskich wynalazców z emigracji oraz największych talentów inżynieryjnych ze świata. Startup Hub widoczny jest we wszystkich krajach regionu. Tylko w ostatnim roku do Hubu trafiło ponad 600 projektów high-tech. Międzynarodowy team inwestycyjny z warszawskiego Mokotowa wsparł w ramach pilotażowego inkubatora Bridge Alfa 8 najlepszych zespołów tworząc z nimi startupy z finansowaniem na poziomie 1,5 mln PLN. Źródło: Urząd m. st. Warszawy
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
November 12 2019 07:31 V14.7.10-1