reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© wilfred stanley sussenbach dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 29 lutego 2016

Techspeed wprowadza na rynek własne urządzenie

Następny krok w rozwoju firmy nie jest nastawiony na pozyskanie kolejnego dostawcy, bowiem firma poszła w zupełnie nowym kierunku i podjęła decyzję o wprowadzeniu na rynek własnego urządzenia.
– Wieloletnia obserwacja rynku, bogate doświadczenie i zdobyta wiedza sprawiły, że pomysł został wcielony w życie – skonstruowaliśmy własne urządzenie sygnowane logiem Techspeed – zdradzają nam przedstawiciele firmy Techspeed, Adam Bendkowski i Arkadiusz Mazur. – Premiera urządzenia będzie miała miejsce już jutro, 1 marca o godzinie 12:00, podczas targów Automaticon na naszym stoisku. Gwarantujemy, że będzie nowoczesny design, solidna konstrukcja, niezawodne komponenty i intuicyjny interfejs. Będzie też marka Red i jej pierwszy przedstawiciel – dodają nasi rozmówcy.

Jak widać na razie Techspeed trzyma informacje w sekrecie, mamy jednak tajemnicze zdjęcie urządzenia, które prezentujemy poniżej.Spółka Techspeed została założona przez Adama Bendkowskiego i Arkadiusza Mazura w 2009 roku. Firma współpracuje z kilkunastoma dostawcami oferującymi m.in. maszyny do obróbki kabli, systemy dozowania, wtryskarki niskociśnieniowe, zgrzewarki oporowe i ultradźwiękowe oraz wiązarki sznurkowe.

Foto: © Techspeed

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 22 2018 20:21 V9.3.2-2