reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© wilfred stanley sussenbach dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 29 lutego 2016

Techspeed wprowadza na rynek własne urządzenie

Następny krok w rozwoju firmy nie jest nastawiony na pozyskanie kolejnego dostawcy, bowiem firma poszła w zupełnie nowym kierunku i podjęła decyzję o wprowadzeniu na rynek własnego urządzenia.
– Wieloletnia obserwacja rynku, bogate doświadczenie i zdobyta wiedza sprawiły, że pomysł został wcielony w życie – skonstruowaliśmy własne urządzenie sygnowane logiem Techspeed – zdradzają nam przedstawiciele firmy Techspeed, Adam Bendkowski i Arkadiusz Mazur. – Premiera urządzenia będzie miała miejsce już jutro, 1 marca o godzinie 12:00, podczas targów Automaticon na naszym stoisku. Gwarantujemy, że będzie nowoczesny design, solidna konstrukcja, niezawodne komponenty i intuicyjny interfejs. Będzie też marka Red i jej pierwszy przedstawiciel – dodają nasi rozmówcy.

Jak widać na razie Techspeed trzyma informacje w sekrecie, mamy jednak tajemnicze zdjęcie urządzenia, które prezentujemy poniżej.Spółka Techspeed została założona przez Adama Bendkowskiego i Arkadiusza Mazura w 2009 roku. Firma współpracuje z kilkunastoma dostawcami oferującymi m.in. maszyny do obróbki kabli, systemy dozowania, wtryskarki niskociśnieniowe, zgrzewarki oporowe i ultradźwiękowe oraz wiązarki sznurkowe.

Foto: © Techspeed
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
January 11 2019 20:28 V11.10.27-2