reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© robyn mackenzie dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 19 lutego 2016

Tygodniowy przegląd wiadomości

Zapraszamy do krótkiego przeglądu najczęściej czytanych wiadomości na naszym portalu.
W tym tygodniu nietypowo: dwoma najpopularniejszymi informacjami były informacje na temat organizowanych lub wspieranych przez nas imprez. Chodzi oczywiście o artykuły na temat tegorocznego TEC oraz zbliżającego się wielkimi krokami konkursu lutowania ręcznego.
Biznes
Z wydarzeń stricte biznesowych, zaciekawiła Was informacja o nowym przejęciu Joyston, nowego właściciela TechniSat.

Z zainteresowaniem spotkała się informacja o możliwej współpracy Raytheon z MESKO

Ostatnim wyróżniającym się newsem biznesowym są nasze rozważania na temat wpływu planów polskich spółek energetycznych na rozwój rodzimej elektroniki.
Technologie

Informacja z pogranicza nauki i biznesu to nowy rodzaj wyświetlaczy, opracowywany przez polskich naukowców, który ma zrewolucjonizować rynek.

Na wyróżnienie zasługuje też kolejny artykuł techniczny, tym razem traktujący o procesach dozowania w przemyśle fotowoltaicznym.

Zaciekawił Was również nowatorski moduł firmy Pycon, łączący LoRa, Wi-Fi i Bluetooth, jak również nowe diody Seoul Semiconductor wykonane w technologii PI-LED.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-2