reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Airbus Helicopters Przemysł elektroniczny | 05 lutego 2016

Oświadczenie Airbus Helicopters

W związku z pojawiającymi się ostatnio w mediach spekulacjami nt. przetargu śmigłowcowego i zamierzeń inwestycyjnych Airbus Helicopters, firma ta wystosowała oświadczenie.
Oto treść oświadczenia firmy Airbus Helicopters z 4 lutego 2016 roku:

„Airbus Helicopters podtrzymuje swoje zobowiązania dotyczące przestrzegania warunków przetargu i zrealizowania szerokiej gamy inwestycji w Polsce. Ostatnio pojawiające się w mediach komentarze sprzyjają spekulacjom i plotkom, doprowadzając do błędnych wniosków w zakresie polskich przetargów śmigłowcowych i rozwoju krajowego przemysłu.

Jedyną prawdziwą informacją jest to, że trwają rozmowy z Ministerstwem Rozwoju, oraz że jesteśmy gotowi wspierać naszych polskich partnerów tak jak zawsze deklarowaliśmy, a WZL-1 w Łodzi są jednym z najważniejszych podmiotów w tym gronie.

Tak jak oświadczyliśmy na początku przetargu i co cały czas podtrzymujemy – Airbus Helicopters chce wspierać rozwój konkurencyjnego i wartościowego partnerstwa z polskim przemysłem, dalece wykraczając poza program offsetowy Caracala. Zostanie to zrealizowane przy wsparciu wszystkich działów Grupy Airbus oraz głównych dostawców, poprzez wysoce innowacyjne projekty, z zaangażowaniem polskiego przemysłu oraz nowo powstałych zakładów. Efektem będzie centralizacja i rozwój kompetencji lotniczych w Polsce".

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-1