reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Airbus Helicopters Przemysł elektroniczny | 05 lutego 2016

Oświadczenie Airbus Helicopters

W związku z pojawiającymi się ostatnio w mediach spekulacjami nt. przetargu śmigłowcowego i zamierzeń inwestycyjnych Airbus Helicopters, firma ta wystosowała oświadczenie.
Oto treść oświadczenia firmy Airbus Helicopters z 4 lutego 2016 roku:

„Airbus Helicopters podtrzymuje swoje zobowiązania dotyczące przestrzegania warunków przetargu i zrealizowania szerokiej gamy inwestycji w Polsce. Ostatnio pojawiające się w mediach komentarze sprzyjają spekulacjom i plotkom, doprowadzając do błędnych wniosków w zakresie polskich przetargów śmigłowcowych i rozwoju krajowego przemysłu.

Jedyną prawdziwą informacją jest to, że trwają rozmowy z Ministerstwem Rozwoju, oraz że jesteśmy gotowi wspierać naszych polskich partnerów tak jak zawsze deklarowaliśmy, a WZL-1 w Łodzi są jednym z najważniejszych podmiotów w tym gronie.

Tak jak oświadczyliśmy na początku przetargu i co cały czas podtrzymujemy – Airbus Helicopters chce wspierać rozwój konkurencyjnego i wartościowego partnerstwa z polskim przemysłem, dalece wykraczając poza program offsetowy Caracala. Zostanie to zrealizowane przy wsparciu wszystkich działów Grupy Airbus oraz głównych dostawców, poprzez wysoce innowacyjne projekty, z zaangażowaniem polskiego przemysłu oraz nowo powstałych zakładów. Efektem będzie centralizacja i rozwój kompetencji lotniczych w Polsce".
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
November 15 2018 17:25 V11.9.0-1