reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Würth Elektronik Przemysł elektroniczny | 02 lutego 2016

Würth Elektronik iBE przejmuje Büchele Group

Dzięki fuzji Würth Elektronik iBE zamierza umocnić swoją pozycję na rynku komponentów dla motoryzacji – podkreśla firma w komunikacie.
Würth Elektronik iBE z kwaterą główną w niemieckim Thyrnau niedaleko Pasawy należy do Würth Elektronik eiSos Group, europejskiego dostawcy komponentów pasywnych i elektromechanicznych. Würth Elektroniki iBE specjalizuje się w dostarczaniu komponentów EMC oraz elementów indukcyjnych dla przemysłu motoryzacyjnego, z którym współpracuje od ponad 30 lat.

Dla firmy Büchele Group, która działała jako firma rodzinna, transakcja pozwoli na skorzystanie z rozbudowanej sieci sprzedaży Würth Elektronik eiSos Group, a w przyszłości umożliwi intensywniejsze inwestycje w technologie i rozwój produktu.

Würth Elektronik eiSos Group zatrudnia 6,1 tys. pracowników w 50 krajach świata, posiada 20 zakładów produkcyjnych, a przychody grupy w 2015 roku wyniosły 475 mln EUR.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2