reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© dirk ercken dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 28 stycznia 2016

Nowy dyrektor IBM w Europie

Firma IBM poinformowała, że Michel Charouk zostanie nowym dyrektorem generalnym IBM Central and Eastern Europe.
Zastąpi on Davida La Rose, który będzie kontynuował swoją pracę w firmie na stanowisku wiceprezesa działu Global Business Partners w IBM Europe.

Charouk rozpoczął swoją karierę w IBM jako analityk finansowy. W jej trakcie zajmował różne stanowiska, zarówno kierownicze, jak i operacyjne, między innymi w Europie, Stanach Zjednoczonych i Afryce. W ostatnim czasie pracował w Nowym Jorku, kierując globalnym działem IBM Sales and Distribution Operations.

W przeszłości Michel Charouk zarządzał także działem IBM Operations na rynkach wschodzących, był odpowiedzialny za ekspansję firmy na całym świecie oraz pełnił funkcję dyrektora generalnego IBM w Turcji. Doświadczenie zdobywał również w obszarach obsługi klienta, zarządzania majątkiem, finansów oraz organizacji planowania.

Charouk jest absolwentem Amerykańskiego Uniwersytetu w Bejrucie, gdzie ukończył studia z dziedziny zarządzania. Nowy dyrektor generalny IBM na region Europy Środkowej i Wschodniej rozpocznie pełnienie swoich obowiązków 27 stycznia 2016 r., a jego biuro będzie mieścić się w Pradze.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 25 2018 11:14 V9.5.0-1