reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© luchschen dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 22 stycznia 2016

Evertiq zaprasza na mistrzostwa w lutowaniu ręcznym

W dniach 1-3 marca, podczas trwania targów Automaticon, Renex organizuje po raz pierwszy w Polsce zawody w lutowaniu ręcznym. Nasz portal jest patronem medialnym imprezy.

W imieniu swoim oraz głównego organizatora – firmy Renex – serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy podczas Renex Soldering Championship Polska 2016. Zawody odbędą się w dniach 1-3 marca 2016, przy czym 1 marca zapraszamy uczniów szkół i studentów, natomiast 2 oraz 3 marca przeznaczony jest dla osób reprezentujących firmy.
Inicjatywa Renex wydała nam się świetnym pomysłem na ożywienie nieco skostniałej atmosfery Automaticonu – gratulujemy pomysłu! Evertiq będzie obecny na miejscu przez cały czas trwania turnieju, zapraszamy!
Turniej będzie odbywał się w sali C na I piętrze hali EXPO XXI. Zadanie będzie polegało na prawidłowym przylutowaniu odpowiednich komponentów do PCB, ewentualnie na prawidłowym demontażu odpowiednich komponentów co będzie podlegało ocenie. Ocenie będzie również podlegała estetyka całego wykonanego pakietu. Strategicznymi sponsorami przedsięwzięcia są firmy: ABB, Forbo oraz PACE. Srebrnymi sponsorami zostały firmy Kester, MicroCare, Panasonic, Tagarno oraz Reeco. Do wygrania 2 oraz 3 marca jest kupon o wartości 3 000 PLN oraz pokrycie kosztów wyjazdu na mistrzostwa w lutowaniu podczas targów Productronica 2017. Nagrodą dla najlepszego ucznia lub studenta jest sprzęt lutowniczy, podobnie zawodnicy z miejsca drugiego oraz trzeciego każdego dnia otrzymają stacje lutownicze. Chętnych zapraszamy do rejestracji bezpośrednio na stronie imprezy http://rsc.zone/
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 11 2019 15:09 V14.5.0-2