reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© fotosonar dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 08 stycznia 2016

Nowa siedziba firmy EVER w Poznaniu

Polski producent systemów zasilania gwarantowanego przeniósł siedzibę ze Swarzędza do Poznania.
Firma EVER najbardziej znana jest z produkcji urządzeń UPS. Spółka z dniem 1 stycznia 2016 oficjalnie zmieniła swoją siedzibę i przeniosła ją ze Swarzędza (z ul. Grudzińskiego 30) do Poznania (na ul. Wołczyńską 19). Przeprowadzka związana jest z reorganizacją firmy. Konsolidacja działów zlokalizowanych w dwóch biurach – w Poznaniu i Swarzędzu – ma przyczynić się do usprawnienia funkcjonowania oraz ulepszenia komunikacji wewnątrz firmy – czytamy w komunikacie.

Nowa siedziba mieści się przy autostradzie oraz w pobliżu drogi krajowej nr 5. Firma podkreśla, że dogodne usytuowanie wprowadzi ułatwienia przy transporcie i logistyce urządzeń EVER. Okolica nowej siedziby EVER znana jest z obecności kilku dużych centrów dystrybucyjnych. W sąsiedztwie funkcjonują również takie znane firmy jak KOMPUTRONIK, ET LOGISTIK czy SIÓDEMKA.

Firma EVER jest producentem UPS-ów, z polskim kapitałem. Historia spółki sięga 1991 roku. W ciągu wielu lat funkcjonowania EVER wprowadził na rynek ponad 2 500 000 sztuk urządzeń. Za opracowywanie konstrukcji zasilaczy UPS odpowiada w firmie od początku działalności własny Dział Badań i Rozwoju. Obecnie w centrum zainteresowania firmy jest rozwój trójfazowych systemów zasilania gwarantowanego, które – oprócz podstawowej funkcji zapewnienia ciągłości zasilania – umożliwiają odbiorcy uzyskanie realnych korzyści finansowych podczas codziennej eksploatacji osprzętu elektrycznego. EVER świadczy dodatkowo usługi w zakresie projektowania rozwiązań zgodnych z indywidualnymi wymaganiami klientów w zakresie systemów zasilania gwarantowanego, bazując na eksperckim doświadczeniu zespołu konstruktorów z Działu Badań i Rozwoju.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 23 2018 15:48 V9.3.2-2