reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 26 sierpnia 2009

Flextronics inwestuje w Meksyku: aktualizacja

Flextronics ogłosił w dniu dzisiejszym, iż został wybrany przez LG Electronics jako dostawca LCD TV o wymiarach 19, 22, 26, 32 oraz 37 cali, przeznaczonych na rynki Północnej i Południowej Ameryki.
‘Flextronics ma dobrą pozycję w Północnej i Południowej Ameryce, w tym między innymi dysponuje ogromnymi zdolnościami produkcyjnymi w Juarez. W efekcie współpracy z Flextronics, LG będzie w stanie rozszerzyć portfolio produktów oraz zapewnić efektywny kosztowo dostęp do tych rynków’ mówi Didier Chenneveau, Chief Supply Chain Officer w LG Electronics.

‘Jesteśmy wręcz przejęci faktem, iż zostaliśmy wybrani przez LG jako partner outsourcingowy na tych dwóch kluczowym rynkach, co podkreśla też znaczenie efektywnych kosztowo i jednocześnie zaawansowanych technicznie usług outsourcingowych Flextronics’ komentuje Gernot Weiss, Prezes Flextronics Mobile and Consumer.

Poza zakładem w Juarez (Meksyk), zakłady Flextronics w Doumen oraz w Brazylii będą zaangażowane w obsługę LGE.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 28 2018 11:01 V9.5.5-1