reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© beisea dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 05 stycznia 2016

W Toruniu powstanie nowy zakład Boryszewa

Firma Boryszew w grudniu otrzymała zezwolenia na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
Firma Boryszew Components Poland sp. z o.o. zamierza utworzyć w Toruniu nowy zakład, w którym rozpocznie produkcję podzespołów z tworzyw sztucznych. Powyższa inwestycja wymaga poniesienia nakładów wielkości min. 50 mln PLN. Projekt zakłada zakup zarówno używanych jak i nowych maszyn i urządzeń, które będą wytwarzały produkty znajdujące zastosowanie w sektorze AGD i automotive. Planowane minimum zatrudnienia 200 osób zostanie osiągnięte do końca 2018 roku razem z terminem zakończenia inwestycji.

To jedno z ostatnich zezwoleń w PSSE wydanych w 2015 roku. W sumie przyznano je 15 inwestorom, którzy zadeklarowali nakłady wielkości 380,7 mln PLN oraz utworzenie 444 nowych i utrzymanie 2601 miejsc pracy.

Źródło: Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-1