reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 26 sierpnia 2009

Światowy rynek SMT na rozdrożu

Przemysł produkcji sprzętu do montażu SMT doświadcza znacznego spadku popytu ze względu na ograniczenia budżetów inwestycyjnych w większości firm typu Original Equipment Manufacturers (OEM) czy Contract Electronics Manufacturers (CEM).
W rezultacie, wielu czołowych producentów sprzętu SMT odnotowuje bezprecedensowe straty. Ażeby przeżyć, muszą oni koncentrować się na tych specyficznych segmentach rynku, które w mniej bolesny sposób odczuły światowe spowolnienie.

’Producenci sprzętu do montażu SMT powinni skupić się na segmencie wysoko elastycznych maszyn. Główni odbiorcy, tacy jak firmy EMS, coraz częściej poszukują elastycznych maszyn, mogących przystosować się do coraz szerszego mixu produktów w dobie spowolnienia gospodarczego’ mówi Harish Natesan, Research Analyst z Frost & Sullivan's Electronics & Security Group.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 28 2018 11:01 V9.5.5-1