reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© vladimir veljanovski dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 30 grudnia 2015

Firma MSP dostarczyła bezzałogowy system pomiarowy dla IMGW

Bezzałogowy system pomiarowy dla Ośrodka Technicznej Kontroli Zapór IMGW został przekazany 16 grudnia br. Dostawa jest wynikiem wygranego przetargu.
Zestaw składa się z wielowirnikowca ZAWISAK wyposażonego w zestaw sensorów: skaner Yellowscan, aparat cyfrowy i kamera video. Zestaw został praktycznie przetestowany (dane pozyskano skanerem oraz aparatem dla odcinka wału przeciwpowodziowego), a wyniki prób ocenione zostały pozytywnie przez Wydział Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej – poinformowała firma MSP w komunikacie.

MSP została zarejestrowana w 2001 roku, ale już kilka lat wcześniej założyciele firmy prezentowali pierwsze samoloty bezpilotowe dla Straży Granicznej i Służby Leśnej. Od momentu powstania MSP wykonała kilkadziesiąt typów systemów bezpilotowych o rożnym poziomie kompletacji, od prototypów, aż po produkcję seryjną. Firma projektuje i wytwarza komponenty oraz oprzyrządowania produkcyjne samolotów załogowych.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 23 2018 15:48 V9.3.2-1