reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© dmitry naumov dreamstime.com Nauka | 29 grudnia 2015

Nowa siedziba WEAiI na Politechnice Opolskiej

W grudniu odbyło się uroczyste otwarcie nowej siedziby Wydziału Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki Politechniki Opolskiej.
- Celem wartej 30 mln PLN inwestycji (zrealizowanej – jak powiedział rektor prof. Marek Tukiendorf – w rekordowo szybkim tempie) było skonsolidowanie w jednym miejscu Wydziału Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki i zapewnienie takiego poziomu kształcenia i badań, aby dostarczyć gospodarce wysoko wyspecjalizowane kadry inżynierskie i przysłużyć się rozwojowi przemysłu, miasta i oczywiście samej uczelni, która zebrała dziś całe mnóstwo gratulacji – czytamy w komunikacie Politechniki Opolskiej.

W ramach realizacji projektu pn. „Przebudowa budynków 1 i 3 WEAiI w II Kampusie Politechniki Opolskiej” przebudowano i wyposażono 2 budynki, pełniące funkcje naukowo-dydaktyczne na Wydziale Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki Politechniki Opolskiej.

Z efektów projektu od stycznia będą korzystać studenci czterech tzw. „priorytetowych” kierunków prowadzonych przez Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki Politechniki zarówno na studiach stacjonarnych jak i niestacjonarnych, tj: automatyka i robotyka, elektronika i telekomunikacja, elektrotechnika, informatyka.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 25 2018 11:14 V9.5.0-2