reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© otnaydur dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 17 grudnia 2015

Lacroix i Atmel podpisują umowę o współpracy

LACROIX Electronics oraz Atmel będą wspólnie pracować nad innowacyjnymi rozwiązaniami, poczynając od fazy projektowej.
LACROIX Electronics dołączy do Atmela jako konsultant projektowania, wnosząc swoje doświadczenie w takich dziedzinach jak elektronika analogowa i cyfrowa oraz systemy zasilania, a także w mechatronice oraz testowaniu i certyfikacji systemów radiowych i embedded – czytamy w komunikacie.

Ogłoszone w tym tygodniu partnerstwo uzmacnia istniejącą od 10 lat współpracę pomiędzy firmami LACROIX i Atmel, która w szczególności dotyczy niemieckiego oddziału LACROIX.

Ta współpraca będzie podkreślać innowacyjne produkty Atmela, takie jak mikrokontrolery embedded, rozwiązania bezprzewodowe czy interfejsy użytkownika, jak również doświadczenie LACROIX Electronics w sektorze automatyki domowej i przemysłu – powiedział Pierre Ball, dyrektor generalny LACROIX Electronics GmbH.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 22 2018 20:21 V9.3.2-2