reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 24 sierpnia 2009

Rohde & Schwarz dostarczył system testowy do Foxconn Technology w Czechach

Foxconn Technology CZ zakupił w Rohde & Schwarz system testujący dla swojej produkcji odbiorników TV.
Wykonany pod potrzeby klienta system składa się z jednostandardowych nadajników testujących R&S SFE100 oraz wielostandardowych nadajników testujących R&S SFE, wytwarzających niezbędne sygnały TV. System testowy Rohde & Schwarz wytwarza szeroki wachlarz sygnałów używanych w analogowych i cyfrowych systemach TV.

System generuje wszystkie sygnały, których Foxconn Technology CZ s.r.o. potrzebuje do testowania swoich wyrobów na liniach produkcyjnych. Sygnały te obejmują analogowe i cyfrowe standardy telewizyjne DVB-T/H, DVB-C, DVB-S, B/G, D/K, I, L/L oraz M/N. Mieszczący się w pojedynczym stojaku 19” system testowy dystrybuuje różne sygnały do różnych miejsc linii produkcyjnej z jednej lokalizacji centralnej. Oznacza to, iż Foxconn ma do dyspozycji wszystkie sygnały, niezbędne do testowania odbiorników TV lub ich komponentów, dostępne jednocześnie we wszystkich punktach linii montażowej. System może być obsługiwany i konfigurowany centralnie, co pozwala firmie na redukcję czasu i kosztów.

Foxconn Technology CZ s.r.o. użytkuje zindywidualizowany system testowy od czerwca 2009. Innolux Display Corporation, którego częścią jest czeski zakład, specjalizuje się w projektowaniu, rozwoju, produkcji oraz wprowadzaniu na rynek monitorów oraz odbiorników TV. Prowadzi również działalność w zakresie produkcji paneli TFT LCD oraz modułów LCD. Produkcja prowadzona jest między innymi w zakładach na Tajwanie i USA.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-2