reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© alexan24 dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 09 grudnia 2015

Fabryka GE Energy Management w Bielsku-Białej już gotowa

Panattoni Europe zakończył budowę pierwszej inteligentnej fabryki GE Energy Management w Europie. Obiekt o łącznej powierzchni ponad 45 tys. m kw. powstał w dziesięć miesięcy.
Nowa fabryka ma pomieścić 1200 pracowników, a przy tym zwiększyć innowacyjność i wydajność produkcji. GE Energy Management już rozpocząć przeprowadzkę do nowego zakładu, przenosiny potrwają jeszcze w 2016 roku, aż do oficjalnego uruchomienia fabryki.

Oprócz części produkcyjnej, magazynowej i socjalno-biurowej obiekt będzie wyposażony w zaawansowane laboratoria, które posłużą do szybkiego prototypowania, rozwoju technologii, badań i certyfikacji, a także w centrum ekspozycyjno-szkoleniowe (Customer Experience Center) by wzmocnić współpracę z klientami na całym świecie – czytamy w komunikacie.

Część produkcyjno-magazynowa, która zajmuje 37 839 m kw., podzielona została na bloki funkcjonalne: produkcyjny; montażowy, który jest funkcjonalnie połączony z częścią testową i laboratoryjną; oraz część logistyczna. Przestrzeń biurowa i wspólna przestrzeń do spotkań zajmuje 7 872 m kw.W nowym zakładzie produkowane będą urządzenia do dystrybucji energii elektrycznej i podstawowe wyposażenie instalacji elektrycznych, w tym rozdzielnice niskiego i średniego napięcia, szafy sterownicze, panele i obudowy metalowe, wyłączniki prądu stałego i zmiennego, a także systemy zasilania awaryjnego dla odbiorców komercyjnych, przemysłowych i odnawialnych źródeł energii, jak również zapewniające bezpieczne funkcjonowanie miast, instalacji sektora naftowo-gazowego, turbin wiatrowych, centrów danych oraz szpitali.

Źródło: © Panattoni Europe

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 24 2018 23:28 V9.4.0-2