reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© nyul dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 08 grudnia 2015

Roczny program akceleracyjny dla Elephant Door

Autorzy Elephant door, czyli inteligentnego systemu alarmowego zwyciężyli w konkursie „ScaleMeGlobal”. Nagrodę główną w postaci rocznego programu akceleracyjnego ufundował Google Campus.
3 grudnia podczas konferencji Startup Summit rozstrzygnięty został konkurs „ScaleMeGlobal”, organizowany przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Zwycięzcą okazał się autor technologii Elephant door, którego spośród 10 finalistów wyłoniło jury złożone ze specjalistów. Podczas wieczornej gali wręczono również nagrody w kategorii specjalnej, której patronuje Microsoft. To wyróżnienie otrzymały: Elephant door oraz JadeZabiore.

Elephant door to inteligentny system alarmowy, który jest w pełni mobilny. Wystarczy umieścić mały alarm na drzwiach oraz sparować go ze smartfonem. Jeśli ktoś próbuje się włamać, urządzenie włącza głośną syrenę alarmową i wysyła powiadomienie na smarfona. Możemy wyłączyć ją zdalnie poprzez aplikację (wykorzystując sieć GSM), a jeśli jesteśmy w pobliżu, możemy użyć Bluetooth Smart.Konkurs ScaleMeGlobal! dedykowany jest startupom i pomysłodawcom biznesów z globalnym potencjałem. Projekt wpisuje się w działania Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, zmierzające do tworzenia warunków sprzyjających powstawaniu i rozwijaniu innowacyjnych przedsiębiorstw. Jego celem jest odkrycie potencjału drzemiącego w młodych przedsiębiorcach, weryfikacja pod kątem szans rynkowych oraz wsparcie we właściwym wyborze modelu biznesowego oraz pokierowaniu ich dalszym rozwojem.

Źródło: PARP, foto: © Elephant

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2