reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Airbus Helicopters Przemysł elektroniczny | 07 grudnia 2015

Airbus gotowy dostosowywać ofertę

Po ostatnich wypowiedziach i komentarzach dotyczących oferty Airbus Helicopters dla Polski, które pojawiały się w mediach, prezes firmy Guillaume Faury przekazał oświadczenie w tej sprawie.
Airbus Helicopters to zwycięzca wartego około 13 mld PLN przetargu na śmigłowce wielozadaniowe dla polskiego wojska. Przedstawiciele MON stwierdzili ostatnio m.in., że oferta firmy Airbus, wybrana przez poprzednią ekipę rządzącą, zawiera szereg uchybień.

Oto treść oświadczenia prezesa Airbus Helicopters:

„W imieniu Airbus Group i Airbus Helicopters chciałbym potwierdzić, że jesteśmy gotowi tak szybko jak to możliwe ruszyć z rozmowami z Ministerstwem Rozwoju dotyczącymi naszej kompleksowej oferty dla polskiej gospodarki. To dla nas ważne, aby wyjaśnić, przedyskutować i, jeśli to konieczne, dostosować szczegóły naszej oferty, aby odpowiedzieć na potrzeby przemysłu lotniczego i obronnego w Polsce.

Jestem przekonany, że poprzez oficjalny proces negocjacji, będziemy w stanie skutecznie rozwiać obawy, które zostały podniesione.

Nasze zaangażowanie pozostaje absolutnie bez zmian w kwestii rozwoju działalności przemysłowej w miastach, które wymieniliśmy do tej pory: w Radomiu, Dęblinie i Łodzi”.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 22 2018 20:21 V9.3.2-1