reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 24 sierpnia 2009

RS rozszerza portfolio produktów Agilent

RS Components, obecny w Polsce poprzez partnerstwo z Infoel, włączył do swojej oferty nowe produkty Agilent Technologies.
Rozszerzone portfolio produktów Agilent dotyczy między innymi multimetrów, oscyloskopów czy generatorów. Polskim partnerem RS jest Infoel z grupy kapitałowej Elhurt.

Komentując to wydarzenie, Paul Webster, szef działu Electronics Product Management w RS Components stwierdził ‘Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Agilent. Klienci z przemysłu elektronicznego oczekują jednego dostawcy szerokiego zakresu specjalizowanego sprzętu pomiarowego i testującego, spełniającego kryteria niezawodności i konkurencyjnej ceny; Agilent i RS doskonale odpowiadają tym potrzebom’.

Alessandro Pino, EMEA Distribution Sales Manager w Agilent Technologies dodaje ’Nasza współpraca z RS Components bardzo się rozwinęła na przestrzeni ostatniego roku. Z zadowoleniem przyjęliśmy informację, iż RS wzmacnia portfolio modeli Agilent, co zwiększa korzyści klientów, wynikające z połączenia technologii Agilent i wsparcia ze strony RS’.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-1