reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© rainer plendl dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 25 listopada 2015

Samsung Electronics dostawcą Audi

Samsung Electronics będzie dostawcą układów pamięci dla Audi – firmy podpisały umowę partnerstwa.
Samsung ogłosił udział w programie Audi Progressive SemiConductor Program (PSCP), którego celem jest szersze stosowanie w samochodach najnowszych technologii z sektora półprzewodników, przy jednoczesnej poprawie jakości. Koreański producent ma być głównym dostawcą układów scalonych w ramach programu Audi. Produkty Samsunga będą stosowane w systemach informacji i rozrywki w samochodach Audi oraz w systemach asystenta kierowcy ADAS (Advanced Driver Assistance Systems). Współpraca firm ma zaowocować wprowadzaniem innowacyjnych rozwiązań w szybko rozwijającej się branży motoryzacyjnej.

Audi, niemiecki producent samochodów, należy do koncernu Volkswagena.

Według prognoz firmy analitycznej Gartner, światowy rynek półprzewodników dla motoryzacji w 2016 roku osiągnie wartość 32,7 mld USD, z czego rynek pamięci będzie wart 1,5 mld USD.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1