reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© stokkete dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 24 listopada 2015

Braster: prace idą zgodnie z planem

Budowa zakładu Brastera przebiega zgodnie z harmonogramem. Firma wkrótce wybierze dostawcę usług montażu kontraktowego.
W III kwartale 2015 roku podwykonawca czyli firma AB Industry, kontynuowała prace budowlano-projektowe zmierzające do uruchomienia linii technologicznej do produkcji matryc ciekłokrystalicznych BRASTER Tester. - Równolegle kontynuowano prace zmierzające do powstania innowacyjnych maszyn, umożliwiających produkcję BRASTER Tester. (...) wszystkie prace przebiegają zgodnie z harmonogramem, a przewidywany czas dostawy infrastruktury technologicznej nastąpi do 30 listopada 2015 roku – pisze firma w raporcie kwartalnym.

Braster poinformował także, że prace związane z produkcją komponentów elektronicznych, optycznych, mechanicznych oraz ich montaż w Testerze realizowane będą na zasadzie outsourcingu u „renomowanego partnera międzynarodowego zajmującego się tzw. produkcją kontraktową”. Natomiast produkcja matryc jako kluczowego elementu Testera realizowana będzie w całości przez spółkę. W trzecim kwartale spółka prowadziła rozmowy z dostawcami usług montażu. Z grupy 8 firm, do szczegółowych negocjacji zostały wybrane dwie firmy zagraniczne. Ostateczny wybór firmy nastąpi w IV kwartale 2015 roku.

Braster kontynuuje współpracę z firmą Creotech Instruments. Creotech jest odpowiedzialny za projektowanie i produkcję głowicy rejestrującej urządzenia BRASTER Tester, służącej do rejestracji badań termograficznych z matryc ciekłokrystalicznych, z możliwością bezprzewodowego pobierania danych przez tablet z wykorzystaniem WiFi. Według podpisanego aneksu, Creotech do lutego 2016 roku dostarczy spółce Braster 60 głowic.

Uruchomienie produkcji i komercjalizacja urządzenia do diagnostyki nowotworów piersi BRASTER Tester zaplanowane jest na drugą połowę 2016 roku. Urządzenie w pierwszej kolejności trafi do kobiet w Polsce

Źródło: Braster

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2