reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 20 sierpnia 2009

Kolejne dwie linie produkcyjne w TVP w Gorzowie

Do końca października w nowo otwartej hali gorzowskiego TPV zostaną uruchomione dwie kolejne linie produkcyjne.
W maju 2009 w Gorzowie została oddana do użytku nowa hala produkcyjna, natomiast w czerwcu TPV uruchomiła swój oddział w Kobierzycach, zatrudniający obecnie 500 osób.

Jak pisze dzisiejsza Gazeta Wyborcza, zakład w Gorzowie ma stać się największą fabryką produkującą monitory i LCD TV w Europie. Przedstawiciele firmy twierdzą, iż docelowa produkcja zakładu ma osiągnąć poziom 10 mln sztuk TV i monitorów, a zatrudnienie w samej firmie i w firmach kooperujących ma znaleźć 4.000 osób. Obecnie zatrudnienie wynosi 2.700 osób, w tym około 1.000 zatrudnionych jest przez agencje pracy tymczasowej.

Do końca października w Gorzowie zostaną uruchomione dwie kolejne linie produkcyjne, dzięki którym firma ma zamiar potroić produkcję w stosunku do roku 2008 (firma nie podaje wielkości produkcji).

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-1