reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© PB Technik Technologie | 16 listopada 2015

Nowa odsłona Robotas w Polsce

Od 1 października Firma PB Technik poszerza swoją gamę dostawców o angielskiego producenta inteligentnych stanowisk montażowych Firmę Robotas Technologies LTD.
Robotas Technologies LTD. to angielski producent rozwiązań przeznaczonych do automatyzacji procesu montażu ręcznego na wielu rynkach produkcyjnych. Firma działa na rynku od niemal 30 lat. Głównym rozwiązaniem oferowanym przez Robotas Technologies LTD. są stoły montażowe ze wsparciem komputerowym serii MASCOT.

- MASCOT to unikalne rozwiązanie do precyzyjnego i szybkiego montażu ręcznego płyt PCB. Technologia MASCOT ma na celu minimalizację czasu montażu poprawiając jednocześnie jakość produkcji. Systemy Robotas oferują większą elastyczność w montażu elementów przewlekanych, podstawową inspekcję oraz możliwość prowadzenia ewentualnych prac naprawczych. Używając systemu MASCOT można ograniczyć czas przygotowania produkcji do minimum sprawiając, że jest to idealne rozwiązanie dla producentów elektroniki o dużej różnorodności produktów oraz małej i średniej ilości układanych komponentów - informuje PB Technik w komunikacie.

Przez ostatnie 25 lat na rynku firma Robotas zainstalowała ponad 1 tys. systemów MASCOT na całym świecie m.in. w takich firmach jak Hewlett Packard, Agilent, Intel, Westinghouse, Jabil, Venture oraz Parker. Dla klientów, którzy montują inne produkty niż płytki PCB jest dostępne rozwiązanie SIGMA. Rozwiązania SIGMA wykorzystuje między innymi NOKIA (obecnie odział Microsoft) do montażu telefonów komórkowych (do tej pory u tego klienta zainstalowanych zostało 29 stanowisk SIGMA).

PB Technik Sp. z o.o. jest polską firmą, która istnieje na naszym rynku od 1991 r. Zajmuje się dostawami linii technologicznych, urządzeń i materiałów. Oferuje nie tylko maszyny, lecz również kompleksowe rozwiązania i technologie, w tym pomoc we wdrażaniu procesów produkcyjnych.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1