reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© LUG SA Przemysł elektroniczny | 12 listopada 2015

LUG oświetli metro w Sao Paulo

Spółka LUG do Brazil Ltda. należąca do Grupy Kapitałowej LUG SA podpisała kontrakt na dostawy specjalistycznego oświetlenia do modernizowanych linii metra w Sao Paulo.
Pierwsza część modernizacji obejmie trzy najstarsze odcinki metra. Jest to projekt pilotażowy, który ma być w przyszłości rozszerzony na pozostałe linie podziemnej kolei w Sao Paulo.

Umowa na dostawy oświetlenia do modernizowanego metra w Sao Paulo jest efektem obecności Grupy Kapitałowej LUG w Brazylii. W 2012 roku pracę nad budową marki LUG na rynku Południowej Ameryki rozpoczęła spółka LUG do Brazil Ltda. - Nad dużymi projektami oświetleniowymi, zarówno w Europie jak i w Ameryce Południowej pracuje się w naszej branży od 1,5 roku do 2 lat. Oprawy oświetleniowe wpisywane są do projektów i oczekują na pozostałe etapy procesu inwestycyjnego. Po trzech latach obecności na brazylijskim rynku możemy przekazać informację o znaczącym projekcie, jakim jest oświetlenie modernizowanego metra w Sao Paulo. To pokazuje, że poprzednie okresy zostały właściwie wykorzystane - informuje Ryszard Wtorkowski, prezes LUG SA.

Kontrakt zakłada dostawy oświetlenia do trzech linii metra wchodzących w skład sieci komunikacyjnej metropolii Sao Paulo – nr 1, 2 i 3. Dostawy rozpoczną się z końcem bieżącego miesiąca i zrealizowane mają być do końca listopada 2016 roku.

- Infrastruktura transportowa coraz istotniej wyróżnia się w portfelu projektów realizowanych przez zielonogórskiego producenta – informuje spółka w komunikacie. Rok 2014 LUG rozpoczął ogłoszeniem prestiżowego kontraktu na oświetlenie II Linii Metra w Warszawie. Po projektach oświetlenia Metra w Algierze i lotniska w Kopenhadze nadeszła kolej na oświetlenie metra w Brazylii, w Sao Paulo.

LUG do końca 2015 roku zakończy pierwszy etap budowy centrum badawczo-rozwojowego z zespołem hal do produkcji elektroniki. Obiekt ten w całości dedykowany będzie technologii LED, zarówno w zakresie badań, jak i produkcji opraw oświetleniowych.

[i]LUG SA to spółka holdingowa Grupy Kapitałowej LUG SA - dostawcy kompleksowych rozwiązań świetlnych. Spółka sprzedaje swoje produkty w Polsce oraz w kilkudziesięciu krajach na całym świecie. Posiadająca 26 lat doświadczenia firma z siedzibą w Zielonej Górze, od 2008 roku funkcjonuje jako Grupa Kapitałowa.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1