reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© mpanch dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 10 listopada 2015

Dzisiaj ruszyła productronica 2015

10 listopada rozpoczęła się jubileuszowa 20. edycja Międzynarodowych Targów Innowacyjnej Produkcji Elektronicznej – productronica 2015.
Targi productronica to jedno z najważniejszych wydarzeń dla całej branży produkcji elektronicznej Wystawa jest ukierunkowana na kluczowe technologie, stawia na pierwszym miejscu najnowsze trendy i przedstawia cały proces technologii produkcji elektronicznej.

O randze targów świadczyć mogą poniższe statystyki: Podczas targów productronica w 2013 roku odnotowano 37 808 odwiedzających z 39 krajów oraz 1 218 wystawców z 80 krajów. Organizatorzy przeznaczyli dla wystawców 7 hal targowych o łącznej powierzchni wystawienniczej 77 000 m². Targom towarzyszy bogaty program sympozjów, seminariów, paneli dyskusyjnych i prezentacji.

Ale imponujące statystki to jedno, odwiedzających przyciąga przecież oferta tematyczna targów productronica, obejmująca m.in. produkcję PCB, zagadnienia związane z montażem, produkcję półprzewodników, baterii, elektroniki organicznej, przemysł 4.0, druk 3D i wiele innych.Targi productronica 2015 potrwają od 10 do 13 listopada na monachijskich terenach targowych Messe München.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 21 2018 15:38 V9.3.2-2