reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© ABB Przemysł elektroniczny | 12 listopada 2015

ABB otwiera fabrykę w Indiach

ABB podwaja zatrudnienie w swoim globalnym centrum kompetencji w Ćennaj oraz otwiera nową fabrykę produktów do systemów zasilania gwarantowanego UPS w pobliżu Bengaluru.
Centrum kompetencji ABB to jedno z największych ośrodków przemysłowych i komercyjnych w Indiach. Jest bazą w obszarze inżynierii dla oddziałów ABB na całym świecie. Zatrudnienie w centrum w ciągu najbliższych dwóch lat wzrośnie dwukrotnie do poziomu 1200 osób, zwiększając tym samym liczbę pracowników ABB w Indiach do prawie 10 000.

ABB rozwija także swoją grupę produktową w zakresie ochrony zasilania uruchamiając zakład montujący urządzenia do systemów zasilania gwarantowanego (UPS). Już w tym miesiącu dwie linie montażowe w zakładzie w Nelamangali na obrzeżach Bengaluru rozpoczną prace nad rozwiązaniami energetycznymi dla klientów na całym świecie.

ABB w Indiach zatrudnia ponad 9000 osób. W 2014 roku firma osiągnęła przychody na poziomie 1,3 mld USD, a co roku inwestuje w tym kraju około 100 mln USD.

Obecnie ABB w Indiach posiada 12 zakładów produkcyjnych i 22 oddziały na całym świecie. Firma produkuje w tym kraju ponad 100 swoich produktów. W Indiach zlokalizowane są także ośrodki pracujące nad rozwiązaniami dla automatyki energetycznej i przemysłowej.

Korporacyjne Centrum Badawcze w Bengaluru ma duży wkład w globalne projekty ABB z obszaru inżynierii, ropy i gazu, robotyki i rozwoju oprogramowania. Jednym z kluczowych projektów realizowanych przez centrum był napęd do pomp solarnych stworzony specjalnie na potrzeby lokalnego rynku. W Bengaluru znajduje się również centrum obsługi robotów ABB, w którym inżynierowie dbają o wydajność 5000 robotów z całego świata.

© ABB

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 27 2018 00:02 V9.5.0-1