reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© ABB Przemysł elektroniczny | 12 listopada 2015

ABB otwiera fabrykę w Indiach

ABB podwaja zatrudnienie w swoim globalnym centrum kompetencji w Ćennaj oraz otwiera nową fabrykę produktów do systemów zasilania gwarantowanego UPS w pobliżu Bengaluru.
Centrum kompetencji ABB to jedno z największych ośrodków przemysłowych i komercyjnych w Indiach. Jest bazą w obszarze inżynierii dla oddziałów ABB na całym świecie. Zatrudnienie w centrum w ciągu najbliższych dwóch lat wzrośnie dwukrotnie do poziomu 1200 osób, zwiększając tym samym liczbę pracowników ABB w Indiach do prawie 10 000.

ABB rozwija także swoją grupę produktową w zakresie ochrony zasilania uruchamiając zakład montujący urządzenia do systemów zasilania gwarantowanego (UPS). Już w tym miesiącu dwie linie montażowe w zakładzie w Nelamangali na obrzeżach Bengaluru rozpoczną prace nad rozwiązaniami energetycznymi dla klientów na całym świecie.

ABB w Indiach zatrudnia ponad 9000 osób. W 2014 roku firma osiągnęła przychody na poziomie 1,3 mld USD, a co roku inwestuje w tym kraju około 100 mln USD.

Obecnie ABB w Indiach posiada 12 zakładów produkcyjnych i 22 oddziały na całym świecie. Firma produkuje w tym kraju ponad 100 swoich produktów. W Indiach zlokalizowane są także ośrodki pracujące nad rozwiązaniami dla automatyki energetycznej i przemysłowej.

Korporacyjne Centrum Badawcze w Bengaluru ma duży wkład w globalne projekty ABB z obszaru inżynierii, ropy i gazu, robotyki i rozwoju oprogramowania. Jednym z kluczowych projektów realizowanych przez centrum był napęd do pomp solarnych stworzony specjalnie na potrzeby lokalnego rynku. W Bengaluru znajduje się również centrum obsługi robotów ABB, w którym inżynierowie dbają o wydajność 5000 robotów z całego świata.

© ABB

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1