reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© edhar yralaits dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 09 listopada 2015

Partnerstwo Ericssona i Cisco

Ericsson ogłosił dziś podpisanie stategicznego partnerstwa z Cisco w celu stworzenia sieci przyszłości.
Ericsson i Cisco, firmy działające w sektorze rozwiązań sieciowych, mobilnych i chmurowych, ogłosiły dziś globalne partnerstwo biznesowe i technologiczne w celu budowy sieci przyszłości. Wieloaspektowe partnerstwo pozwoli zaoferować klientom najlepsze rozwiązania obu firm z obszarów: routing, centra danych, sieci, chmura, mobilność, zarządzanie i kontrola, w połączeniu z globalnymi usługami – czytamy w komunikacie.

Firmy planują, aby wspólnie dostarczyć swoim klientom dodatkową wartość:
  • dostawcom usług: portfolio rozwiązań end-to-end obejmujące produkty i usługi oraz połączony potencjał innowacji przyspieszający tworzenie nowych modeli biznesowych;
  • firmom z sektora Enterprise: mobilne rozwiązania przyszłości obejmujące bezpieczną architekturę do budowy płynnie działających sieci wewnętrznych i zewnętrznych;
  • wykorzystanie połączonej skali i potencjału innowacji obydwu firm dla szybszego wdrażania platform i usług niezbędnych do cyfryzacji państw i budowy internetu rzeczy.
- W świecie napędzanym przez mobilność, chmurę i cyfryzację, sieci przyszłości będą wymagać nowych zasad projektowania, zapewniających sprawność, szybkość, autonomię i bezpieczeństwo. Ericsson i Cisco wspólnie odpowiedzą na to wyzwanie, oferując wiodące, kompleksowe architektury sieciowe, obejmujące sieci 5G, IP, internet rzeczy i chmurę. Klienci będą ponadto mogli korzystać z uzupełniających się globalnych usług świadczonych przez obie firmy, takich jak doradztwo, intergracja i wsparcie dla zarządzania operacjami w ramach infrastruktury sieciowej i IT – informuje Cisco i Ericsson.

Ericsson i Cisco dysponują łącznie ponad 56 tys. patentów, 11 mld USD zainwestowanymi w badania i rozwój oraz kadrą 76 tys. profesjonalistów świadczących usługi klientom w ponad 180 krajach.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1