reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Przemysł elektroniczny | 30 października 2015

Relacja z seminarium Technologia Hot Bar

Wczoraj zakończyło się seminarium organizowane przez AMB Technic, przybliżające technologię Hot Bar, którego partnerem medialnym był evertiq.pl
Spotkanie rozpoczęło się wykładem Fried’a Cuijten, General Manager’a w DIMA. Doświadczenia mówcy z technologią Hot Bar sięgają początku lat 90-tych. Sam wykład przedstawiał kolejno mechanizm działania technologii, w tym z zastosowaniem taśm ACF, czynności jakie mogą być wykonane za pomocą sprzętu do Hot Bar, możliwe aplikacje oraz samą prezentację modeli DIMA. Czytelnicy evertiq mogą zaznajomić się z tą technologią poprzez lekturę artykułu technicznego, promujące seminarium i dostępnego pod tym linkiem.


Rysunek 1: Laboratorium aplikacyjne AMB Technic w Kole.

Jak zwykle na seminarium najważniejsza jednak była prezentacja technologii w praktyce i możliwość samodzielnego wykonania połączenia Hot Bar. AMB Technic od lat tworzy własne laboratorium aplikacyjne, wyposażone obecnie w kilkanaście sztuk maszyn, w tym również urządzenie Hot Bar.Rysunek 2: Tworzenie połączenia za pomocą technologii Hot Bar.

Seminarium zostało uzupełnione przez dwa kolejne wykłady. Pierwszy przedstawiał szeroki zakres aplikacyjny procesów dozowania w elektronice. Ostatnim tematem była technologia aktywacji powierzchni plazmą i jej zastosowanie w elektronice. Podobnie jak w przypadku Hot Bar, uczestnicy mieli możliwość przyjrzeniu się na żywo działaniu plazmy w laboratorium firmy.Rysunek 3: Aktywacja powierzchni plazmą.

© Evertiq

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 27 2018 00:02 V9.5.0-1