reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 17 sierpnia 2009

Szansa na zakład produkcji AGD Samsunga w Polsce

Według doniesień Pulsu Biznesu, jeśli Amica sprzeda da swoje dotychczasowe zakłady Samsung’owi, ten postawi kolejną fabrykę na sąsiadującej działce.
W ostatnich tygodniach informowaliśmy na evertiq o negocjacjach pomiędzy Amica oraz Samsung, dotyczących sprzedaży przez polskiego producenta jego dwóch zakładów (zakład produkcji lodówek i pralek) we Wronkach.

Obecnie Puls Biznesu informuje, iż Samsung może zbudować kolejny zakład produkcyjny na sąsiadujących działkach. ‘Nie mam oficjalnych informacji. Słyszałem, że trwają zaawansowane rozmowy i - o ile dojdzie do porozumienia - nie należy spodziewać się zwinięcia fabryki i ograniczenia produkcji, ale wręcz przeciwnie – rozbudowy’ mówi na łamach PB Rafał Zimny, zastępca burmistrza Wronek. […] Przygotowywane studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta i gminy Wronki, które powinno być gotowe w październiku, uwzględnia teren o powierzchni 16 ha, który bezpośrednio sąsiaduje z podstawową lokalizacją zakładu Amiki, pod ewentualną rozbudowę’

Amica ma fabryki kuchni, armatury (płyty grzejne), lodówek i pralek.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-2