reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© peter gudella dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 28 października 2015

LFW FAWAG wchodzi na rynek automatyki przemysłowej

Lubelskie Fabryki Wag zautomatyzowały produkcję chemii gospodarczej i promują swoją nową markę: FAWAG Automatyka.
Firma otworzyła nowy rozdział w swojej ponad 135-letniej historii. - System zaimplementowany w zakładzie produkcyjnym firmy Medi-sept z Lublina jest przełomowym w historii naszej firmy. Projekt przewidywał zautomatyzowanie procesu produkcji chemii gospodarczej – pisze FAWAG w komunikacie.

Głównym zadaniem systemu jest automatyczne odważanie wskazanych przez obsługę ilości substancji, które są doprowadzane za pomocą rurociągów do 6 zbiorników znajdujących się na wagach. Kontrolę nad przepływem zapewniają pompy oraz zawory automatyczne i ręczne. Centralną częścią systemu jest wydajny sterownik przemysłowy realizujący program automatyki. Komunikację z użytkownikiem zapewnia dedykowany interfejs graficzny znajdujący się na 15-calowym panelu operatorskim z wyświetlaczem dotykowym.

Lubelskie Fabryki Wag FAWAG SA są jednym z najstarszych producentów wag w Europie. Oferta firmy znajduje zastosowanie w wielu sektorach gospodarki (handlu, przemyśle, usługach i transporcie) i obejmuje szeroki asortyment wag elektronicznych, które często są składnikami większych systemów komputerowych. FAWAG eksportuje swoje urządzenia m.in. do Niemiec, Francji i na Litwę.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-2