reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Noidss Przemysł elektroniczny | 27 października 2015

Ilteq 2.0 z partnerem strategicznym

Spółka Noidss podpisała list intencyjny z jednym z czołowych środkowoeuropejskich importerów części samochodowych dotyczący rozpoczęcia dystrybucji samochodowego systemu alkoholowego Ilteq 2.0 na terenie Europy, w tym Polski.
Dokument podpisano na początku października, a urządzenie może znaleźć się w sprzedaży w I kwartale 2016 roku.

Urządzenie ilteQ 2.0+ firmy Noidss to pierwsza polska inteligentna blokada alkoholowa z dwufazową, biometryczną weryfikacją użytkownika. System składa się z trzech modułów: akwizycji, sterowania i oświetleniowego LED. Przed uruchomieniem pojazdu kierowca musi poddać się badaniu alkomatem. Jeżeli tego nie uczyni lub badanie wskaże przekroczony limit alkoholu w wydychanym powietrzu, nie będzie mógł uruchomić pojazdu. System zaś za pomocą odpowiedniego modułu poinformuje pozostałych użytkowników, że prowadzący pojazd nie został przebadany.

Firma Noidss powstała w 2009 roku. Celem firmy jest szukanie nisz rynkowych i wypełnianie ich ciekawymi, innowacyjnymi rozwiązaniami, które są przydatne w codziennym życiu.

© Noidss

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-1