reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© platongkoh dreamstime.com Rynki | 15 pa藕dziernika 2015

TOP 20 producentów chipów dla motoryzacji

Prognozy na rok 2015 m贸wi膮, 偶e warto艣膰 rynku p贸艂przewodnik贸w dla sektora motoryzacji wzro艣nie o 5,7% r/r i wyniesie 29,6 mld USD.
Nie uda si臋 zatem utrzyma膰 dynamiki z roku 2014, gdy warto艣膰 rynku uk艂ad贸w scalonych przeznaczonych do samochod贸w wzros艂a o 7,3% r/r i wynios艂a 28 mld USD.

Research in China opublikowa艂 nowy raport dotycz膮cy sektora p贸艂przewodnik贸w dla motoryzacji. Dokument obejmuje tak偶e ranking najwi臋kszych producent贸w chip贸w dla sektora automotive. Oto 20 firm, kt贸re osi膮gn臋艂y najwi臋ksze przychody z tego rynku (dane w mln USD).

2012201320142015
Renesas3 3553 1762 9022 810
Infineon2 1912 3102 6083 130
STMicroelectronics1 8902 0221 8061 727
Freescale1 6681 8352 0202 180
NXP1 4021 5761 8601 980
TI1 3181 5021 6961 792
Bosch1 2411 4151 5181 620
Sensata1 0201 1801 3901 660
Denso1 1821 0811 1901 260
ON Semiconductor7527589801 180
Rohm701682871906
Panasonic650690760900
Sanken600620660680
Analog Devices290320360420
Fuji Electric330390360390
Nvidia60100180290
Micronas180190185160
Melexis280303365453
Vishay260280310280
Toshiba360330310320
Toyota190140170150



殴r贸d艂o: Research in China
reklama
reklama
reklama
reklama
Za艂aduj wi臋cej news贸w
January 17 2019 14:20 V11.11.0-2