reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© rasa messina francesca dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 12 października 2015

Rekordowe przejęcie Della

Stało się! Dell ogłosił największą transakcję w branży IT, czyli przejęcie firmy EMC za 67 mld USD.
Zarząd spółki zatwierdził już transakcję przejęcia i zaleci akcjonariuszom, by zrobili to samo. Dell zapłaci 33,15 USD za akcję EMC. Na czele połączonych spółek stanie Michael Dell, a zamknięcia transakcji można się spodziewać między majem a październikiem 2016 roku.

EMC Corporation to światowy gigant specjalizujący się w systemach zarządzania i przechowywania danych. Informacja o negocjacjach dotyczących akwizycji pojawiła się w zeszłym tygodniu

Jak czytamy w komunikacie, dzięki fuzji, powstanie największa na świecie prywatna firma technologiczna. - Nasza nowa spółka jest wyjątkowo dobrze przygotowana na wzrost w kluczowych obszarach IT, takich jak transformacja cyfrowa, software’owe centra danych, chmura hybrydowa, sektor mobilny czy bezpieczeństwa – komentuje Michael Dell. Dell podkreśla też, że inwestycje w badania i rozwój oraz struktura zarządzanej prywatnie firmy umożliwia działalność na dużą skalę oraz zapewnia elastyczność i siłę.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 22 2018 20:21 V9.3.2-2